KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15564202
nr 1556 4202
Renate Schultz, Signerad, "Waterfall" Sydafrika. Olja på pannå, 56x81 cm, yttermått inklusive ram: 62x87 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 19:40:00
100 kr
150 kr